Eiropas sadarbības diena: Malnavas koledžā notiek info-sesija un viktorīna ”101 jautājums par Eiropas savienību un Eiropas sadarbības dienu”
2014.gada 24.septembrī studenti un skolotāji tika ielūgti uz Eiropas sadarbības dienas pasākumu Malnavas koledžā. Malnavas koledžas direktora vietnieks studiju un pētniecības darbā un projektu vadītājs projektā T&L Viktors Indričāns sniedza informāciju par ES finansēto projekta pieredzi koledžā. Malnavas koledžas skolotājs Dainis Poikāns piedāvāja ieskatīties vēsturē un galvenajos notikumos, kuri ietekmējuši Eiropas savienības attīstību.


Pasākuma kulminācija bija viktorīna „101 jautājums par Eiropas savienību un Eiropas sadarbības dienu”. Viktorīnā piedalījās aptuveni 200 jauniešu no Malnavas koledžas. Pasākumā tika izmantota sociāli iekļaujoša pieeja, kas ļāva jauniešiem ar dzirdes traucējumiem piedalīties šajā pasākumā, jo viņiem asistēja zīmju valodas tulce Ieva Strode. Jaunieši gatavojās viktorīnai, aktīvi piedalījās un ieguva balvas: grāmatas, pildspalvas, lietussargus, krūzītes, karodziņus, T-kreklus un citus suvenīrus ar Eiropas savienības, Eiropas sadarbības dienas  un Igaunijas – Latvijas – Krievijas simboliem, ar kuriem nodrošināja Malnavas koledža un Programmas Sekretariāts. Katrs no dalībniekiem varēja savā īpašumā iegūt arvien vairāk un vairāk balvas, ja zināja pareizās atbildes. Atmosfēra bija entuziastiska un ar lielu sacensības garu. Malnavas jaunieši ir zinoši un aktīvi!

Eiropas sadarbības diena Malnavas koledžā tika svinēta pirmo reizi. Un pirmo reizi Malnavā tika izmēģināta jaunā Eiropas sadarbības dienas mobilā aplikācija. Šī modernā aplikācija ļauj tiešsaistē augšupielādēt fotogrāfijas tieši no pasākuma norises vietas Eiropas sadarbības dienas mājas lapā, un tagad Malnavas viktorīna ir kļuvusi zināma visiem oficiālās Eiropas sadarbības dienas interneta mājas lapas lietotājiem.Pasākums bija tik ļoti izdevies, ka Malnavas koledžā tika nolemts atzīmēt Eiropas Sadarbības dienu arī nākošgad.


Pilns preses relīzes teksts ar fotogrāfijām un emocionālām dalībnieku atbildes reakcijām var apskatīt apskatā angļu valodā.


Neaizmirstami brīži no pasākuma fotogrāfijās, kuras nodrošināja projekts: