Divi jauni darbinieki ir pievienojušies Apvienotā tehniskā sekretariāta komandai galvenajā birojā Rīgā

Projektu vadītājs Liela mēroga projektiem Aleksejs Šaforostovs un Finanšu eksperta asistents Sergejs Dubčaks uzsāka darbu š.g. 28. novembrī.

 

Aleksejs ir ieguvis maģistra grādu Eiropas Studijās, Latvijas Universitātē Ekonomikas un Vadības fakultātē un jurista kvalifikāciju Latvijas Policijas akadēmijā. Aleksejs turpina studēt Biznesa augstskolā „Turība” tiesību zinātņu doktorantūrā. Aleksejam ir plaša pieredze strādājot ar dažādiem ES finanšu instrumentiem kā pirmā līmeņa kontrolierim un auditoram piecās Eiropas teritoriālās sadarbības programmās, kas iegūta strādājot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Aleksejs būs atbildīgs par Liela mēroga projektiem – gan to sagatavošanas, gan ieviešanas posmos. 

 

Sergejs ir ieguvis maģistra grādu sociālajās zinātnēs Rīgas Tehniskajā Universitātē. Darba pieredze tika iegūta strādājot Latvijas valsts pārvaldes sektorā. Sergejam ir vairāk nekā 6 gadu pieredze, strādājot ar projektiem veselības nozarē. Šo gadu laikā Sergejs ir strādājis ar projektiem, kuri līdzfinansēti no Phare/Pārejas līdzekļu programmas un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta, kā arī bijis Latvijas informācijas punkts Eiropas Savienības Otrajā sabiedrības veselības programmā.

Sergejs konsultēs un sniegs informāciju projektu partneriem atskaišu un budžeta jautājumos, kā arī būs atbildīgs par projektu progresa atskaišu uzraudzību. Viņš būs atbildīgs par efektīvu tehniskās palīdzības izlietošanu un Programmas ikgadējo atskaišu izveidi.